Ситуація на Сумському НВО потребує рішень, а не піару

СНВО перекрила вулицю Металургів

Днями частина працівників СНВО перекрила вулицю Металургів у Сумах, вимагаючи погасити перед ними заборгованість із заробітної плати.

Станом на 1 квітня вона становила вже 62, 5 мільйонів гривень, то ж відчай людей нескладно зрозуміти.

Між тим, складається враження, що біда заводчан стала приводом для піару деяких політиків та чиновників. Серед них, зокрема, голова Сумської ОДА Микола КЛОЧКО, голова облради Володимир ТОКАР і деякі народні депутати.

Імітуючи бурхливу діяльність та турботу про простих людей праці, вони влаштовують розширені наради, планують зустрічі та листи до керівництва держави, але щось у робітників від того жодна копійка у кишені не з’являється.

На щастя, не всі політики займаються піаром, деякі без зайвого галасу, але послідовно та наполегливо відстоюють права людей.

Серед них – народний депутат України Владислав БУХАРЄВ. Із запитами щодо укладення контрактів між ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» та ПАТ «Укртрансгаз» з модернізації вітчизняної газотранспортної системи він звертався до Прем’єр-міністра України Володимира ГРОЙСМАНА та голови Верховної Ради Андрія ПАРУБІЯ.

Головне – допомогти забезпечити заводчан замовленнями, що дасть можливість і вчасно та в повному обсязі виплачувати заробітну плату, і виконувати соціальні зобов’язання. У цьому переконаний Владислав Бухарєв. Все інше – лише картинка для телекамер та спроби завоювати електоральні симпатії.

Микола Тернівський

І.С. Політика

Фото: Костянтин Курочка

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top