Голова облдержадміністрації прокоментував нові призначення

нові призначення

Серед нових осіб в структурі апарату та структурних підрозділах адміністрації – заступник голови та керівник апарату облдержадміністрації, начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації, начальник і заступник управління житлово-комунального господарства та начальник обласного управління Державної служби безпеки на транспорті.

Як уже писав  media.sumy.ua, заступником голови облдержадміністрації призначений Микола ПОДОПРИГОРА, який опікуватиметься питаннями сільського господарства, науки, освіти, фізкультури, спорту, сім’ї та молоді.

У планах посадовця – реформування підопічних йому галузей — створення опорних шкіл, покращення якості спортивних послуг на селі та залучення інвестицій,  розвиток сільських територій, створення додаткових робочих місць та кооперативного руху на селі.

«Я вдячний Миколі Олексійовичу, що він запропонував мені стати заступником, – прокоментував Микола Подопригора своє призначення. – У мене є досвід і громадської роботи, і політичної. Попри те, що проживав у Києві, але сам я – роменський, і з областю ніколи не поривав».

Керівником апарату облдержадміністрації з 29 квітня є Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, якого жителі області знають як відомого громадського діяча, члена обласної ради підприємців, колишнього голову громадської експертної комісії з питань житлово-комунального господарства та благоустрою.

«Я опікуватимуся в облдержадміністрації тими питаннями, якими займався у професійному житті та як громадський діяч. Це, в першу чергу, питання житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу, використання та охорони довкілля, земель та природних ресурсів та інформаційної діяльності Сумської облдержадміністрації, – розповів Дмитро Живицький журналістам».

Також голова облдержадміністрації на посаду начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації призначив Михайла КРИВОРОТЕНКА, який донедавна пропрацював на посаді тимчасово виконуючого начальника управління.

Керівником управління житлово-комунального господарства став Олексій МАКАРЮК. Він є учасником бойових дій (пішов добровольцем у зону АТО), кандидатом економічних наук, автором 67 наукових праць та публікацій. З листопада минулого року був радником голови Сумської облдержадміністрації, зарекомендував себе як принциповий борець із корупцією в комунальному господарстві міста Суми.

Заступником начальника цього ж управління став Петро КОНДРОВ, відомий як досвідчений фахівець у галузі житлово-комунального господарства.

Крім того, наказом Державної служби безпеки на транспорті на посаду начальника управління в Сумській області призначений ІВАН СУЛИМА.

«Ми формуємо якісно нову управлінську команду, яка працюватиме задля розвитку нашої держави, нашої області, європейського майбутнього нашої держави, добробуту жителів області, – наголосив Микола Клочко. – Ми стаємо інакшими, адже живемо сьогодні в зовсім новій країні. А з новими призначеннями ми маємо, я вважаю, ту критичну масу дієвої ефективної енергії, яка потрібна задля якісних змін в області».

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top