Нове шахрайство в Instagram

Адміністрація «ПриватБанку» застерігає, що у соціальній мережі Instagram з’явився новий вид шахрайства через який зловмисники можуть отримати персональні дані користувачів банку.Людей які користуються даною соціальною мережею просять бути обачними не переходити за сумнівними посиланнями, не реєструватися на невідомих сайтах та не передавати шахраям персональні дані.

Нещодавно в новинній стрічці Instagram почали розміщуватися повідомлення про отримання грошей. Точніше кажучи : «Кожен громадянин України відтепер може отримати3 800 гривень, за продаж свого інтернет трафіку». Під даним записом розміщені коментарі, з  фейковихакаунтів користувачі, які нібито вже отримали гроші на карти ПриватБанку.

Хочемо ще раз  наголосити, що дана реклама є шахрайством,жодного законного приводу, що передбачав би отримання кожним громадянином України 3 800 гривень, немає.

Будьте обачними, не довіряйте такій рекламі, не переходьте за сумнівними посиланнями, не розголошуйте свої персональні дані.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top