“Ні хвоста, ні луски”: у Глухові відбувся чемпіонат спінінгістів

Перший чемпіонат міста з рибної ловлі зі спінінгом відбувся у Глухові. Кількадесят учасників об’єднало на березі Скоропадського озера захоплення риболовлею, передчуття улову й “Українське об’єднання патріотів”.

33 спортсмени взяли участь у заході, який укропівці організували для поціновувачів осінньої рибної ловлі на лускатих хижаків. На момент старту змагань наймолодшому учаснику виповнилося 7 років – це Богдан Жуков. Найдосвідченішим рибалкою був 63-річний глухівчанин Петро Подсосонний.

Чемпіоном став Микола Чмирков (щука 755 г), на другу сходинку посів Артем Пупков, а третє місце розділили Богдан Жуков та Вячеслав Стрищенко.

“На належному рівні, цікаво та з користю пройшов наш перший чемпіонат з риболовлі зі спінінгом, бо саме такі заходи дають змогу не лише позмагатися, але й поспілкуватися, відпочити в приємній компанії рибалкам з різних куточків міста”, коментує глухівчанка, член фракції УКРОПу в Сумській облраді Марія Коняєва.

На святковому закритті змагань подарунки від організаторів отримали всі переможці та призери, а насамкінець укропівці пригостили присутніх смачною кашею, чаєм та кавою.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top