Незабутні враження: шосткинські діти побували в древній Софії Київській

Група дітей з недільної школи при Свято-Харлампієвському монастирі у с. Гамаліївка Шосткинського району, разом з батьками здійснили екскурсійну поїздку до Києва. У столиці вони відвідали Національний заповідник «Софія Київська», Свято-Михайлівський Золотоверхий монастир, стародавні чернечі печери.

Подорож була здійснена за підтримки «Українського об’єднання патріотів». Укропівці забезпечили тридцятьох дітей та їх батьків транспортом, а також дорожніми харчовими наборами.

Про це повідомив голова Шосткинської міської організації УКРОПу Володимир Муляр (на фото — праворуч).

«Мої колеги, заступник Олександр Годун та член нашої місцевої партійної ради Сергій Захожий не вперше допомагають вихованцям Харлампієвської недільної школи здійснити подорож до українських святинь, щоб культурно і духовно збагатитися, — розповідає укропівець. —  

Дітям дуже сподобалось побувати в древніх стінах святої Софії, на власні очі побачити інші святині. Тепер плануємо наступні цікаві подорожі».

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top