Вы здесь
Главная > Новости

Самые актуальные новости Сум, Сумской области и Украины. Политика, экономика, медицина, образование, культура и спорт, социальная сфера. Репортажи с места событий и анонсы самых важных мероприятий.

Під тиском сумчан парламент згодився розглянути законопроект про газові лічильники

У Верховній Раді зареєстровано проект закону № 5722-д «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу». Документ попередньо винесли на порядок денний парламенту на 19 грудня. Про це повідомив голова політради УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко.

Покажемо всім які ми заможні віддавши останню свитку

Ми з кожним днем розпочинаємо жити все яскравіше, із новими барвами і відчуттями. На початку року підняли мінімальну заробітну плату, нещодавно збільшили пенсію, і з екранів телебачення щодня нам обіцяють великі неймовірні покращення. Але реалії зовсім інакші.

Про вихідні на Сумщині

З моменту підтримання даного проекту 25 грудня офіційно вважається вихідним днем, а 2 травня люди будуть працювати. Даний законопроект підтриманий із шостої спроби 238 депутатами. Так довго сперечалися через те, що частина депутатів була проти вихідного дня 2 травня, інші хотіли його залишити.

Про аварійно небезпечні ділянки та місця концентрації ДТП на трасах Сумщини

У Службі автомобільних доріг у Сумській області повідомили , що на дорогах Сумщини офіційно зареєстроване 1 місце концентрації ДТП, та безліч інших аварійно-небезпечних ділянок.

Водій – грабіжник

47- літній водій вантажівки хотів швидко отримати прибуток на продажі кольорового металу. Чоловік поцупив на заводі, бронзовий диск вагою 7 кілограмів і намагався його вивезти з території в заздалегідь зробленому тайнику під кабіною автомобіля. Замість прибутку на водія чекає кримінальна відповідальність.

В Сумах троллейбусы, автобусы и маршрутки можно отследить онлайн

В Сумах, начиная с 9 ноября, можно отслеживать общественный транспорт в режиме онлайн. Сделать это можно на сайте avtobus.sumy.ua, в зависимости от маршрутов, по которым они закреплены. Также для удобства сумчан и гостей города создано мобильное приложение, который уже доступно для скачивания

В Сумах произошло крупное ДТП у моста КРЗ

Сегодня, 7 ноября, возле моста КРЗ произошло ДТП с участием пяти автомобилей. В аварию попали 4 легковушки и грузовая ГАЗель. В дорожной аварии получил значительных повреждений служебный автомобиль телеканала СТС. Люди в ДТП не пострадали. Сейчас на месте происшествия работает полиция, выясняя все обстоятельства. 

Бензовоз столкнулся со школьным автобусом

ДТП произошло вблизи села Голинка Роменского района. В «Газели» находились 11 детей в возрасте от 3-х до 12 лет, трое из них получили ушибы. После обследования школьников отпустили домой. А вот водителя школьного автобуса госпитализировали с переломом ребер.

В Сумах разместят ящики для жалоб

Мэр Сум Александр Лысенко предложил разместить в местах, наиболее посещаемых сумчанами, ящики для жалоб, обращений и предложений городском голове. Говорит, этот опыт позаимствовал у коллег из города Черкасcы. 

Top