Невдаху-бойовика затримали на Сумщині

Молодик, який працював на терористів, виявився «чужим серед своїх».

Співробітники Служби безпеки України затримали на Сумщині бойовика терористичної організації «Оплот».

Вони встановили, що раніше судимий мешканець Старобешівського району Донеччини приєднався у 2014 році до бойовиків. У складі незаконного збройного формування він перевозив вантажі терористів, зокрема, боєприпаси та ремонтував техніку.

Зі слів молодика, аби не платити заробітну плату, його звинуватили у крадіжці зброї та утримували у в’язниці так званого Міністерства національної безпеки Донецької народної республіки.

Після звільнення чоловік тривалий час переховувався в Росії. Співробітники спецслужби затримали його в одному з сіл Сумщини, куди він приїхав до родичів — вимушених переселенців з Донбасу.

Наразі, як повідомляє прес-служба УСБУ в Сумській області, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 260 Кримінального кодексу України «Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності». Триває досудове розслідування.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top