Назустріч католицькому ювілею: здача крові і розбита дорога

Благовіщення Пресвятої Діви Марії

Завтра, 25 березня, католицька громада відзначатиме 25-річчя відродження парафії Благовіщення Пресвятої Діви Марії у місті Суми. Очікується, що участь в урочистостях візьме Генеральний Консул Республіки Польща у Харкові Януш ЯБЛОНСЬКИЙ.

Також до Сум прибудуть сенатор з Любліна Гжегож ПЕЧКІС, єпископ Харківський і Запорізький Станіслав ШИРОКОРАДЮК та інші поважні гості.

З нагоди ювілею 25-го та 26-го березня відбудуться такі заходи, як тематичні дискусійні панелі із польськими професорами, відвідини польських могил на центральному цвинтарі, виставки, презентації та інші.

У Сумах католицька громада знана багатьма соціальними проектами і просто добрими справами. Зокрема, віруючі готують їжу для малозабезпечених, підтримують онкохворих дітей, збирають кошти для постраждалих в АТО, проводять різноманітні благодійні й мистецькі заходи. Навіть з нагоди свята парафіяни на чолі з настоятелем храму і активним донором Войцехом СТАСЄВІЧЕМ здали кров та плазму для хворих дітей.

Між тим, завтра на гостей урочистостей чекає і дещо неприємний «сюрприз». «На фото — дорога біля костелу на вулиці Псільській, там ями вже третій рік по коліна, от і вирішили засипати їх цеглою. Бо чекають на дорогих гостей з Польщі на свято — Генерального Консула, сенатора, духовних осіб. Очевидно, дорога в такому стані — це теж своєрідна подяка міської влади сумським католикам», — написав письменник Євген ПОЛОЖІЙ на своїй сторінці у facebook.

Фото: Євген Положій та Сумський обласний центр служби крові.

comments powered by HyperComments
Top