Нарешті мешканці вулиці Прокоф’єва у Сумах отримали додатковий автобусний маршрут

Після того, як голова фракції “Українського об’єднання патріотів” у Сумській облраді Владислав Луговий звернувся до сумського міського голови Олександра Лисенка, акцентуючи на проблемах транспортного сполучення між віддаленими районами міста, виконком міськради прийняв рішення запровадити додатковий автобусний маршрут. Він сполучатиме вулиці Прокоф’єва ту Косівщинську, курсуючи через центр міста з інтервалом у 20 хв.

“З початку року до мене постійно надходили звернення мешканці вулиць Прокоф’єва та Косівщинської. Вони були невдоволені тим, що мають обмаль можливостей добиратися у різні куточки міста. Ми рекомендували людям звертатись до мерії, але вони казали, що вже кілька років даремно оббивають пороги чиновників, а питання не вирішується. Що ж, нам в партії УКРОП не звикати тиснути на місцеву владу, щоб вона працювала на благо людей. Дякуючи меру нашого міста за оперативне рішення проблеми, хотілося б вірити, що міська влада колись самостійно реагуватиме на проблеми пересічних містян, і не буде потреби в зверненнях депутатів та політиків”, — коментує очільник УКРОПу Сумщини Владислав Луговий.

Упродовж трьох місяців, до проведення конкурсу на право перевезення пасажирів за маршрутом №67 (“Прокоф’єва — Косівщинська”), людей возитиме комунальне підприємство “Електроавтотранс”.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top