Нардеп Віталій Купрій: на Сумщині живуть справжні патріоти!

Народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталій Купрій відвідав з робочим візитом Сумщину. В рамках візиту член міжфракційного парламентського об’єднання «УКРОП» провів прийоми громадян з особистих питань в обласному та районних центрах області.


За словами Віталія Купрія, аналіз звернень громадян свідчить про неспроможність чинної влади належним чином піклуватися про людей, а отже країна потребує повної зміни влади — починаючи від Президента й закінчуючи місцевими органами влади.


«Охтирка, Суми, Шостка, Глухів, Конотоп, Ромни — це райони України, де живуть справжні патріоти! Ці люди заслуговують на те, щоб країною керували теж партіоти — а не зграя ненажерливих кланів, що грабують державний бюджет і не дають країні розвиватися. Якщо зовнішній ворог сьогодні — Москва, то головний внутрішній ворог — це корупція, яку слід безжально викорінювати», — сказав парламентарій, зустрічаючись з активом Сумської обласної організації партії УКРОП.

Віталій Купрій наразі бере участь у внутрішньопартійному праймеріз — змагається за право бути висуванцем «Українського об’єднання патріотів» на виборах Президента.

Очільник УКРОПу Сумщини Владислав Луговий подякував однопартійцю за увагу до сумчан та мешканців області — Віталій Купрій під час робочої поїздки опрацював десятки звернень громадян, на основі яких будуть направлені депутатські звернення до уряду та місцевих органів влади.

«Від всієї нашої команди щиро вдячні пану Віталію за плідну працю та захист інтересів Сумської громади! Бажаємо йому успіху та перемог! Дякую всім за професійну, віддану роботу! Ми одна команда! Все буде Укроп!», — підсумував Владислав Луговий дводенну програму Віталія Купрія на Сумщині.

 

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top