Найчастіше жителі Білопілля звертаються до депутатів по допомогу на лікування

Депутати-укропівці в Білопільській міськраді подбають про соціальну допомогу містян, що звернулись по неї до народних обранців з “Українського об’єднання патріотів”. За словами голови фракції УКРОПу Віри Пуги, серед звернень найчастіше — прохання про виділення грошей на лікування.

“Щоразу, коли відбуваються сесії міськради ми посильно спрямовуємо певні суми з депутатських коштів малозабезпеченим білопільцям, які потребують лікування чи реабілітації”, — говорить Віра Пуга.

Її колега по фракції Сергій Кириленко повідомив, що найближчої сесії міськради спрямує близько п’яти  тисяч гривень на придбання діагностичного обладнання для Білопільської районної лікарні, а також на лікування хворих, що звернулися по допомогу.

Крім цього, депутат планує виділення 13 тисяч гривень на придбання та встановлення сучасного дитячого майданчика в середмісті Білопілля.

Укропівець каже: “Ми приділяємо велику увагу соціальному партнерству й соціальній допомозі, реагуючи на потреби людей. Сподіваюся, наші колеги по депутатському корпусу теж не лишатимуться осторонь і разом ми допоможемо білопільцям”.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top