Вы здесь
Главная > Политика > На Сумщині виступають за підвищення арендної плати за землю на законодавчому рівні

На Сумщині виступають за підвищення арендної плати за землю на законодавчому рівні

Про це заявила заступник голови Шосткинської районної ради (партія УКРОП) Наталія Якименко. За її словами, парламент має прийняти закон, в якому би зазначалася мінімальна арендна ставка плати за землю у 8%.

«Зараз, зважаючи на ступінь родючості землі, селяни отримують різну орендну плату. В нашому районі йдеться про 3,5%, тобто в середньому люди отримують 715 гривень за три гектари. Але це замало. Аналізуючи соціально-економічні реалії на селі, я приходжу до висновку, що селяни мають отримувати щонайменше 1000 гривень за гектар. Отже, арендну ставку слід підвищити щонайменше до 8%», — говорить укропівка.

Вона зауважує,що питання арендних ставок на землю сільгосппризначення повинна вирішити самеВерховна Рада, адже фермери чи великі агрофірми не зацікавлені платити власникам земельних паїв більше, ніж зараз, а змусити їх робити це через суд більшість селян не взмозі.

«Тому тільки політична воля народних депутатів може змусити агрохолдинги переглянути арендні ставки на землі», — впевнена Наталія Якименко.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top