На Сумщині виступають за підвищення арендної плати за землю на законодавчому рівні

Про це заявила заступник голови Шосткинської районної ради (партія УКРОП) Наталія Якименко. За її словами, парламент має прийняти закон, в якому би зазначалася мінімальна арендна ставка плати за землю у 8%.

«Зараз, зважаючи на ступінь родючості землі, селяни отримують різну орендну плату. В нашому районі йдеться про 3,5%, тобто в середньому люди отримують 715 гривень за три гектари. Але це замало. Аналізуючи соціально-економічні реалії на селі, я приходжу до висновку, що селяни мають отримувати щонайменше 1000 гривень за гектар. Отже, арендну ставку слід підвищити щонайменше до 8%», — говорить укропівка.

Вона зауважує,що питання арендних ставок на землю сільгосппризначення повинна вирішити самеВерховна Рада, адже фермери чи великі агрофірми не зацікавлені платити власникам земельних паїв більше, ніж зараз, а змусити їх робити це через суд більшість селян не взмозі.

«Тому тільки політична воля народних депутатів може змусити агрохолдинги переглянути арендні ставки на землі», — впевнена Наталія Якименко.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top