На Сумщині відсвяткували масляну

У Сумах містяни з розмахом відзначили Масляну. Її святкували не тільки в міському парку, а й біля нього. На вході у парк біля пам’ятника Кожедубу перехожих частували млинцями та чаєм сумські укропівці.
«Це вже третя подібна акція. Цього року разом з міською організацією «Українського об’єднання патріотів» до організації свята долучились «Молоді патріоти». Ми вирішили зробити приємне сумчанам — пригостити усіх бажаючих смаколиками. А разом з тим, спілкування з містянами вельми корисне — розуміти, чим живуть люди, які у них настрої», — говорить очільник міського осередку УКРОПу Володимир Штейнінгер.
За спостереженням організаторів свята, за кілька годин сотні сумчан отримали від укропівців гостинці та гарний настрій.
Поділитись теплом вирішили партійці у Глухові. Разом з помічниками частувала млинцями глухівчан депутат Сумської обласної ради Марія Коняєва.
«Нам дуже приємно було не тільки відпочити разом із земляками, а й долучитись до благодійної акції — збору контів на лікування юної Маші Кудояр. Зібрані гроші — понад 600 гривень — ми перерахували на рахунок матері дівчини», — розповіла Марія Коняєва.
Масляні гуляння відбулися також у Кролевці. Мер-укропівець Олександр Бобровицький, вбраний у традиційний кролевецький одяг, привітав мешканців міста: «Коли натхненно працюєш на благо своєї громади — не гріх розділити з нею і святковий настрій. В очікуванні весни завжди є свій неповторний настрій, а Масляна — своєрідне нагадування про те, що тепло вже близько».
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top