На Сумщині обрали голів і депутатів об’єднаних територіальних громад

На Сумщині обрали голів і депутатів об’єднаних територіальних громад

Керівники громад обиралися у чотирьох районах області.

Всього, за даними Сумської облдержадміністрації, у виборах до чотирьох громад взяли участь 16078 виборців, це 40,7% від загальної кількості виборців ОТГ.

Голосування проходило вчора, 30 квітня на 54-х виборчих дільницях Сумщини. Надзвичайних ситуацій, які могли б вплинути на хід проведення голосування та результати виборів, зафіксовано не було.

Голови та депутати обиралися у чотирьох районах Сумщини: Бочечківській сільській ОТГ Конотопського району, Кролевецькій міській ОТГ Кролевецького району, Краснопільській селищній ОТГ Краснопільського району та Вільшанській сільській ОТГ Недригайлівського району.

Явка виборців склала: по Бочечківській ОТГ 49,8%, Кролевецькій — 34,3%, Краснопільській — 41,5%, Вільшанській — 61,1%.

Отже, головою Краснопільської ОТГ став голова Краснопільської райдержадміністрації та представник БПП «Солідарність» Юрій ЯРЕМЧУК, Бочечківської – діючий сільський голова і також представниця «Солідарності» Світлана ГРАЧЕНКО, Вільшанської – знову ж таки діючий сільський голова, який балотувався за підтримки БПП Михайло МЕЛЬНІКОВ, Кролевецької – мер міста Олександр БОБРОВИЦЬКИЙ (партія «УКРОП»).

На фото: Олександр Бобровицький з дружиною на виборчій дільниці.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top