На Сумщині чоловік не зміг відсудити дитину у жінки-бісексуалки

На Сумщині чоловік не зміг відсудити

Після розлучення суд дозволив хлопчику жити з матір’ю. Ця справа, як повідомляє Центр інформації про права людини, розглядалася в одному із районних судів Сумської області (точні дані не називаються з етичних міркувань).

Розлучившись з дружиною, яка мала бісексуальну орієнтацію, тобто статевий потяг як до чоловіків, так і до жінок, чоловік намагався відсудити право виховувати сина та проживати разом із ним.

Свою позицію у суді він аргументував тим, що колишня дружина є бісексуалкою, на даний час проживає разом із партнеркою, отже, на його переконання, веде аморальний спосіб життя.

Жінка, у свою чергу, звернулася за юридичною підтримкою до одного із правозахисних ЛГБТ-центрів. Вона поскаржилася, що суддя районного суду веде слухання у справі з відвертою гомофобією, намагаючись довести, що відповідачка бреше, що вона не здатна належним чином виховувати дитину через нижчу, ніж у її колишнього чоловіка зарплату та інші обставини.

Юристи центру наводять приклад діалогу під час засідання:

«Суддя: — І за басейн не платите? Це ж дороге задоволення.

Відповідачка: — Син відвідує басейн, як і інші діти.

Суддя: — Хм, як чудово ви влаштувалися! Може і мені…стати лесбійкою? Просто чудово, все безкоштовно!

Відповідачка: — Я всього лише попросила взяти мою дитину в садок!

Суддя: — Як все просто!»

В ЛГБТ-центрі жінці допомогли підготувати усі необхідні документи і навіть текст промови для наступного судового слухання.

Зрештою суд прийняв рішення, згідно з яким шлюб між позивачем та відповідачкою був визнаний розірваним, а позов батька дитини про визначення місця проживання був відхилений. Дитина залишилась з матір’ю.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top