Київ-Суми: МОЗ передало вакцини

Міністерство охорони здоров’я відправило в регіони першу партію імунобіологічних препаратів, які були закуплені через Програму розвитку ООН.

Загальна вартість медичних препаратів, надісланих в області, трохи більше 169 мільйонів гривень. До переліку увійшли комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюка,поліомієліту– більше 300 тисяч доз, а також вакцина кон’югована для профілактики захворювань, збудником яких є HaemophilusInfluenzae типу В – 174 тисячі доз, вакцина для профілактики гепатиту В– 350 тисяч доз.

Наразі в поліклініках обласного центру, за словами заступника головного лікаря міської дитячої лікарні імені Св.Зінаїди Наталії Спічакової, є тільки інактивована вакцина проти поліомієліту і то для дітей, які зовсім не були привиті. Також залишилися ще препарати проти кору, краснухи і паротиту. «Всі інші — чекаємо від МОЗу», — зазначила медик.

Очікують медичні препарати для щеплень в липні. Згідно розподілу вакцин в область мають зайти 6500 доз «ПЕНТАКСИМу», 2900 флаконів кон’югованої вакцини для профілактики захворювань, збудником яких є HaemophilusInfluenzae типу В, та 8000 – препарату проти гепатиту.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top