Молодші учні сільської школи в Сумському районі отримають дитячий майданчик

Під час сесії Сумської районної ради депутати-укропівці внесли пропозицію виділити з районного бюджету 50 тисяч гривень на придбання та встановлення дитячого майданчика для Терешківській філії опорного закладу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеню. Доцільність такого цільового виділення коштів також підтримала місцева райдержадміністрація, і пропозицію фракції УКРОПу одноголосно підтримали народні обранці.

За словами голови Сумської районної організації “Українського об’єднання патріотів” Олександра Гриценюка, розбудова соціальної інфраструктури на селі — ключовий чинник для того, щоб молодь не залишала сільську місцевість.

“Зараз йде процес об’єднання сільських та селищних громад по всій Україні. І важливо, щоб люди розуміли — це їх земля, їм на ній жити. А вже справа депутатів — створити комфортні умови проживання для мешканців цих районів. Ми в УКРОПі робимо все від нас залежне на рівні депутатського корпусу, щоб відродити села, у тому числі Терешківку, зробити її привабливою для молоді, що тут народилася та чиї діти тут зростають”, — говорить Олександр Гриценюк.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top