Молоді патріоти Сумщини ставлять амбітні цілі

У Сумах відбулося засідання місцевих активістів Всеукраїнського об’єднання «Молоді патріоти». Після з’їзду у Києві, що відбувся нещодавно, активна молодь визначилась з пріоритетами своєї діяльності на найближчий час.
За словами голови «молодіжки» партії УКРОП Валентина Галушка, планів чимало: «Це і допомога дитячим будинкам, і організація благодійних акцій для дітей з родин переселенців, і підтримка товариства захисту тварин. Приємно, що ми згуртували небайдужу молодь, яка не стоїть осторонь проблем сьогодення».
Привітали молодих патріотів зі стартом їхньої діяльності очільники обласної та міської парторганізацій «Українського об’єднання патріотів». Лідер УКРОПу Сумщини Владислав Луговий побажав молоді віри у власні сили й запевнив, що старші укропівці завжди готові підставити плече. «Не бійтеся ставити перед собою амбітні цілі. Хто, якщо не молодь, здатна перетворення на краще зробити реальністю — тож ми бажаємо вам успіхів у цьому», — сказав політик.
У свою чергу, голова міського осередку Володимир Штейнінгер зауважив, що запорука міцності команди — спільні цінності, порядність і наполегливість. Заступник голови обласної організації Олег Шестак додав: молодіжне крило партії має стати своєрідним вишколом для майбутніх партійних лідерів, а реалізовані проекти сприятимуть глобальним змінам в Україні.
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання «Молоді патріоти» налічує більше сотні громадських діячів, волонтерів, вчителів, студентів та молодих політиків з усіх областей України. Перший з’їзд всеукраїнського молодіжного об’єднання відбувся тиждень тому у столиці. Головою «Молодих патріотів» раніше було обрано представника УКРОПу Івана Лазорка, а до складу правління, разом з іншими, увійшов сумчанин Валентин Галушко.​
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top