Міні-футбол у Прикарпатті: охтирські футболісти перемогли у Буковелі

Івано-Франківщину з робочим візитом відвідали представники “Українського об’єднання патріотів” Сумщини. На завершення свого перебування на Прикарпатті вони влаштували турнір з міні-футболу в Буковелі.

Голова фракції УКРОПу в Сумській облраді Владислав Луговий розповідає, що з колегами-укропівцями із західних областей партійці з нашого регіону обмінялися досвідом планування та проведення акцій та заходів, а також обговорили початок нового політичного сезону.

Після робочих зустрічей партійці провели турнір з міні-футболу. Змагання відбулися в Буковелі, куди соратників люб’язно запросив народний депутат України Олександр Шевченко.

За підсумком гри, переможцем імпровізованих змагань стала команда з Охтирки. “Не легко було переграти колег з різних районів Сумщини. Але нам це вдалося! Бо ми регулярно у себе вдома беремо участь у міському міжрайонному турнірі з мініфутболу”, — сказав по закінченні гри очільник Охтирського міського осередку партії Олександр Васильченко.

У свою чергу, лідер УКРОПу Сумщини Владислав Луговий, який також відіграв один тайм у складі обласної команди, подякував за активний відпочинок просто неба: “Спорт — це така річ, коли гартується і тіло і дух. Ми отримали великий заряд позитиву і домовились з Олександром Шевченком, що будемо проводити футбольні змагання у Буковелі регулярно. Тож запрошуємо любителів та професіоналів приєднуватися!”.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top