Миколаївська дільнична лікарня отримала допомогу від депутата

Депутат Білопільської районної ради Василь Буйволенко виділив депутатські кошти на потреби дільничної лікарні Миколаївської селищної ради.
Член фракції «Українського об’єднання патріотів — УКРОП» Василь Буйволенко спрямував на потреби медичного закладу 10 тисяч гривень зі свого депутатського фонду. Завдяки виділеним коштам лікарня закупила нові меблі і тонометри.
За словами депутата-укропівця, заклади охорони здоров’я в сільській місцевості повинні бути забезпечені усім необхідним не гірше, ніж лікарні в обласних та районних центрах. «Разом з колегами по фракції УКРОПу в районній раді ми постійно приділяємо увагу медицині. Окрім допомоги, власне, медикам, ми виділяємо кошти також і громадянам, що потребують коштів на лікування. Нещодавно близько семи тисяч гривень спрямували на лікування дитини з небагатої родини. Вважаємо, що піклування про здоров’я нації — наше першочергове завдання», — говорить Василь Буйволенко.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top