Мешканці Сумщини — проти диктату монополістів у сфері ЖКГ

У Сумах зібралися представники партії УКРОП зі всієї області, щоб скоординувати зусилля активістів з різник куточків Сумщини в боротьбі проти свавілля газовиків та енергетиків. Під час наради було сформовано план спільних дій у відстоюванні законних інтересів споживачів блакитного палива та електрики.
«Люди мають право на індивідуальні прилади обліку газу. Це принципова позиція нашої партії. Ми пропонуємо на законодавчому рівні зобов’язати облгази їхнім коштом встановлювати побутовим споживачам індивідуальні лічильники», — нагадав однопартійцям голова УКРОПу Сумщини Владислав Луговий, говорячи про зареєстрований у Верховній Раді законопроект про внесення змін до закону про забезпечення комерційного обліку природного газу (№ 6277-1).
Під час наради окрім дій «Сумигазу» укропівці також торкнулися практики відключення будинків від електрики, що практикує інший монополіст — «Сумиобленерго». За словами заступника голови обласної партійної організації УКРОПу Олега Шестака, зовсім нещодавно в одному з населених пунктів Охтирського району мешканці будинку були раптово відключені від електропостачання. «Енергетики хотіли, щоб люди за власний кошт встановили лічильник електроспоживання, а після того як ті відмовились, їм просто відімкнули світло. Після нашого втручання і звернення до голови Сумської ОДА питання було вирішено. Але на теренах області є кількасот таких проблемних будинків. Наша позиція чітка: будь-які роботи зі встановлення чи винесення за межі будинку лічильників — це клопіт або самих енергетиків або місцевої влади. Але не споживачів, які мають чинні договори і справно сплачують за надані послуги».
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top