Мера Сум закликали не продовжувати контракт директору «Електроавтотрансу»

Продовження контракта директору Електроавтотрансу

Представники громадської комісії (ГК) з питань транспорту звернулися до Сумського міського голови Олександра ЛИСЕНКА з рекомендацією не продовжувати контракт директору КП «Електроавтотранс» Віталію ОДНОРОГУ.

Так представник ГК із питань транспорту Володимир ВЕДМЕДЄВ зауважив, що за період керівництва підприємством Однорогом обслуговування пасажирів значно погіршилося.

І це пов’язано, насамперед, не з недофінансуванням підприємства, а з людським фактором. Дисципліна на КП «Електроавтотранс» впала. Транспорт постійно, щоденно порушує графік руху. Розклади руху, розміщені на зупинках, часто є неактуальними, або відсутні взагалі.

Мова йде не про нові графіки, що потребує певних коштів, а про звичайні ламіновані аркуші паперу. Автоінформатори в нових тролейбусах майже не використовуються, тобто зупинки не оголошуються та не показуються, а інформаційне табло є вимкнутим, хоча техніка переважно знаходиться у справному стані.

У свій час громадська експертна комісія з питань транспорту не заперечувала проти призначення Віталія Однорога директором КП, вважаючи, що йому треба дати можливість проявити себе.

Проте зараз представники громадської комісії констатують, що відведений час минув, а ситуація лише погіршилася. Представник ГК із питань транспорту Дмитро ШЕСТЕРНЬОВ говорить, що керівник КП «Електроавтотранс» не виконує свої посадові обов’язки належним чином.

Відомо, що контракт із діючим директором укладався на один рік, за цей час не відбулось жодних зрушень у позитивному напрямку, а скоріше навпаки. Він зазначив, що поширеною є практика включення до контрактів з керівниками КП пункту, який передбачає, що в разі неповідомлення сторонами про розірвання контракту за 30 днів цей контракт вважається продовженим на той самий строк, на який укладався раніше. Фактично це пролонгація за принципом мовчазної згоди.

Позиція міського голови щодо продовження, чи не продовження контракту з Віталієм Однорогом громадській комісії невідома. Представниця ГК із питань транспорту Альона КОРОЛЬОВА розповіла, що ще 11 листопада минулого року набрало законної сили рішення суду, за яким керівництво КП мало б надати їй відповідь на запит.

Цей запит подавався з метою вивчення роботи підприємства та внесення своїх експертних пропозицій. Однак, оскільки й до сьогодні рішення суду не виконано, то зараз довелося звернутися до прокуратури.

Представники громадської комісії констатують, що, на їхню думку, політика директора КП «Електроавтотранс» зводиться, насамперед, до загравання з колективом підприємства всупереч інтересам споживачів.

Вони вважають за недоцільне продовжувати контракт Віталію Однорогу, а пропонують залишити його виконуючим обов’язки директора до того часу, поки ситуація на підприємстві кардинально не зміниться на краще або ж не знайдеться людина, яка стане більш ефективним управлінцем.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top