Мер Терещенко перешкоджає виконанню прийнятого бюджету міста на 2018 рік

Виконавча влада Глухова на чолі з мером повинна виконувати бюджет, ухвалений більшістю депутатів 1 березня 2018 року. На цьому наполягають депутати з фракції УКРОПу в Глухівській міськраді.

«Мер Глухова Мішель Терещенко ігнорує відповідне рішення депутатів про загальноміський кошторис, удаючи, що його немає, і скликаючи на 20 березня чергову сесію «для прийняття бюджету». При цьому він знає, що кворуму не буде. Бо не можна депутатам брати участь у політичній виставі одного актора», — коментує лідер глухівських укропівців Андрій Карлов.

Депутати міськради зауважують, що підстав вважати рішення ради від 1 березня 2018 року щодо бюджету незаконним чи недійсним немає – воно не оскаржене у суді, а міський голова у належний строк не ветував документ. «Саме тому ми наполягаємо, щоб бюджетне рішення зареєстрували виконавчі органи, а мер не перешкоджав цьому», — додає Андрій Карлов.

Нагадаємо, 1 березня поточного року депутати Глухівської міської ради провели сесію без участі очільника міста, на якій більшістю голосів прийняли бюджет міста. «За» проголосували 18 з 34 народних обранців. Мер Терещенко вважає, що більшість депутатів не мали права ухвалювати рішення без нього, однак у законний спосіб не оскаржив проведення пленарного засідання, а прийняті на ньому рішення не призупинив. Бюджет, проголосований депутатами, не передбачає премій міському голові та його заступникам. Замість них 800 тисяч гривень мають піти на зарплати бюджетникам – лікарям та освітянам. Крім цього, депутати виділили 1,7 млн грн на обладнання для глухівської центральної районної лікарні. 1 млн грн передбачено на обладнання для перших класів «Нової школи», створеної в рамках реформи освіти.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top