Мер Сум назвав один із місцевих телеканалів «сепарським»

Міський голова Сум Олександр ЛИСЕНКО відкрито заявив, що телеканал «СТС» подає необґрунтовану та неправдиву інформацію, виконуючи замовлення своїх господарів.

Розмова між Олександром Лисенком та журналісткою телеканалу відбулась під час одного із офіційних заходів у сфері профтехосвіти. На ньому, до речі, був присутній і голова Сумської облдержадміністрації Микола КЛОЧКО.

Просто під час урочистої частини телевізійниця почала розпитувати мера на «тролейбусну» тему. Той пообіцяв поспілкуватися по завершенню заходу, але представниця «СТС» наполягала на негайній відповіді.

Зрештою міський голова сказав просто на камеру: «Коли ви будете обґрунтовано давати інформацію та відповідати за неї, я буду з вами спілкуватись», навів факти ведення брудної інформаційної кампанії проти нього та «зливу» негативу з боку телеканалу.

Цікаво, що відео із цим записом сам телеканал через деякий час видалив.

Також Олександр Лисенко назвав «СТС» «сепарським» телебаченням, який виконує замовлення своїх господарів із Партії регіонів. Нагадаємо, цей телеканал пов’язують з екс-губернатором Сумщини та головним екс-регіоналом області Юрієм ЧМИРЕМ.

Нині він представляє фракцію «Відродження» в обласній раді. І ось цікавий «збіг» — під час місцевих виборів майже все керівництво телеканалу балотувалось саме від партії «Відродження»…

Загалом на адресу «СТС» неодноразово звучала критика з боку місцевих політиків, громадських активістів та медіа-експертів щодо непрофесіоналізму, заангажованості подачі інформації, порушення етичних та професійних журналістських стандартів.

І.С. Політика

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top