Марія Коняєва: «Самореалізація жінок у політиці – реальність, а не мрія»

Депутат Сумської облради з фракції УКРОПу Марія Коняєва взяла участь в обласній конференції під егідою Міжнародного республіканського інституту (IRI) «Самореалізація жінок у політиці». Форум, що відбувся у Сумах, зібрав жінок – політиків та експертів – з усієї Сумщини.

Однією з тем конференції була гендерна рівність у виборчих процесах. За словами Марії Коняєвої, партія УКРОП – одна з небагатьох політичних сил, яка під час кількох останніх місцевих виборів дотрималась гендерного балансу, висуваючи кандидатів у депутати.

«Серед тих, хто балотувався і в 2015, і в 2016, і в 2017 роках в органи місцевого самоврядування, щонайменше третина кандитдатів-укропівців були саме жінки. А результати виборів показали, що для активних жінок сьогодні самореалізація в політиці – не мрія, а реальність», — відзначила Марія Коняєва.

Довідка УКРОПу. Депутат Сумської обласної ради Марія Коняєва входить до постійної комісії ради з питань розвитку місцевого самоврядування, процесів децентралізації, законності та правопорядку. Вона є членом  Громадської ради при Національній поліції України. Також жінка представляє Сумщину в Раді УКРОПу з питань освіти. Крім цього, укропівка бере активну участь у роботі декількох обласних конкурсних комісій у сфері культури.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top