Маленькі конотопці збираються брати вершини у греко-римській боротьбі

У Конотопській дитячо-юнацькій спортивній школі ім. М. Маміашвілі оновили тренувальну базу. Це має сприяти більш грунтовній підготовці маленьких спортсменів. Директор ДЮСШ Тамара Паламарчук подякувала за виділення депутатських коштів (понад 10 тисяч гривень) на придбання нового тренувального килима депутата Конотопської міськради Віталія Гланца (партія УКРОП), який разом з іншими депутатами посприяв майбутрнім успіхам дітлахів, що тренуються у цій комунальній установі.
У свою чергу, укропівець говорить: дитячо-юнацькі спортивні школи — це своєрідний «інкубатор» для особливо обдарованих дітей.
«Тому, як депутат, я намагаюся зі своїми колегами усіляко сприяти тренерам з нашої місцевої ДЮСШ. І, сподіваюсь, колись і уряд з парламентом будуть  фінансувати молодіжний спорт не за залишковим принципом, делегуючи виконання загальнодержавних програм на рівень поки ще невеликих бюджетів місцевого рівня. Тоді у маленьких конотопців буде більше шансів здобувати призові місця і на міжнародних змаганнях з греко-римської боротьби», — каже укропівець Віталій Гланц.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top