Люди з інвалідністю: обмежені можливості чи особливі потреби?

3 грудня щороку відзначається Всесвітній день людей з особливими потребами. Напередодні у Глухові відбувся вечір спілкування членів громадської організації “Любисток”. Вона об’єднує глухівчан різного віку, але одного стану — всі вони потребують особливої уваги держави та суспільства. Приділили свій час цим людям і глухівські укропівці.

“Люди з інвалідністю зазвичай самі не називають себе інвалідами. А в цивілізованому світі  воліють акцентувати на особливих потребах цих людей, їх фізичну обмеженість компенсуючи створенням безбар’єрного простору в населених пунктах, — говорить депутат Сумської обласної ради від УКРОПу Марія Коняєва. — Розуміючи як нам в Україні ще далеко до цивілізаційних досягнень західного світу, ми повинні хоча б на рівні людського спілкування полегшувати життя людям з обмеженими можливостями”.

Разом з Марією Коняєвою “Любисток” відвідав очільник Глухівської міської організації “Українського об’єднання патріотів”, голова партійної фракції в міськраді Ігор Карлов. Як і щороку напередодні 3 грудня укропівці поспілкувалися з членами “Любистку”, подарували їм солодощі та свій час.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top