Люди і звіри. Поки одні сумчани рятують собак, інші вихваляються їх убивством

Дві події за один тиждень вразили сумчан: 14 грудня відважний чоловік геройськи врятував потопаючого в крижаній воді Псла беззахисного собаку, а 19 грудня користувачі соцмереж вжахнулися від допису юриста-хвалька, який на своїй сторінці у Фейсбуці зухвало й безсоромно повідомив, що будучи за кермом збив собаку.

Епізод перший. 14 грудня 2018 року

У Сумах чоловік пірнув в ополонку, щоб врятувати від неминучої смерті собаку, який провалився під лід, — повідомили всій країні журналісти “Телевізійної служби новин” каналу “1+1”.

Чоловік розповів телевізійникам, як разом із дружиною чоловік гуляв біля річки, аж раптом почув жалібне скавчання. Коли побачив, як пес борсається в ополонці, без роздумів кинувся на допомогу.

Песик був врятований і доставлений до приватної ветеринарної клініки, де оговтався від крижаного стресу і був зігрітий людським теплом.

Епізод другий. 19 грудня 2018 року

 

Цього дня відзначалося свято Миколая, а також День адвокатури. Поки частина людей вітала слухняних дітлахів подарунками, дехто з дорослих відзначали професійне свято. Не секрет, що професія захисника — високе юридичне покликання, та, виявляється, серед адвокатів трапляються, м’яко кажучи, дивні люди. Один з таких — сумський адвокат Сергій Холодов.

Ми не знаємо, повертався він за кермом додому після професійного свята тверезим чи напідпитку, однак для однієї живої душі це кермування скінчилося фатально. Сергій Холодов збив на дорозі безпритульну собаку, і замість того, щоб допомогти тварині, яка могла вижити, написав у Фейсбуці:

 

Чоловік, який збив собаку, аніскілечки не пожалів чотирилапого — адвокату шкода хіба що своєї подряпаної автівки.

 

Своє ставлення до собак зухвалий водій висказав аудиторії Фейсбуку доволі чітко й лаконічно.

Сумські захисники тварин взялися вгамувати емоції пана Холодова, коментуючи його безсоромні слова, однак марно — про що свідчить цинізм його дописів, котрі згодом чоловік повидаляв (мабуть, злякався суспільного осуду. Але “скріни” все пам’ятають!)

Отакі дві історії в одному місті. Поки одні люди відважно рятують беззахисних чотирилапих, інші не стидаються показувати на публіці вміст своїх закам’янілих сердець.

Цікаво, якщо б ці двоє сумчан раптом перетнулися та їх очі зустрілись: як би адвокат дивився в вічі захисникові?

Р.S. Наслідуймо, шановні, приклад тих, хто стає героєм зворушливих сюжетів.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top