Генпрокурор Юрій Луценко розбереться з бійкою у Сумах

Юрій ЛУЦЕНКО

Сьогодні на брифінгу у Львові генпрокурор України Юрій ЛУЦЕНКО пообіцяв покарати винних у сутичці між сумськими активістами та учасниками форуму «Справедливі податки – успішна країна».

Нагадаємо, учора, 15 червня у Сумах представники окремих політичних сил та громадських організацій розігнали форум партії «Успішна країна», яку очолює екс-міністр часів ЯНУКОВИЧА Олександр КЛИМЕНКО більше тут.

Сам Клименко публічно звернувся до генпрокурора Юрія Луценка з вимогою дати оцінку діям правоохоронців, які практично не втручалися у силовий конфлікт.

Сьогодні, спілкуючись із журналістами на брифінгу у Львові, Юрій Луценко повідомив, що збирається звернутися за роз’ясненнями до прокурора Сумської області Віталія МАТВІЙЧУКА.

«Треба розібратися в ситуації, часто під маскою демонстрантів діють бізнес-структури. Але в будь-якому разі, якщо поліцейські мовчки спостерігали за насильством, проти них будуть відкриті кримінальні справи», — сказав Луценко.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top