«Лускунчик» у сумському академічному театрі зібрав на виставу особливих дітей

Виставу-феєрію за сюжетом Гофмана зазвичай відвідують у театрі ім. Щепкіна діти, чиї батьки долучають підростаюче покоління до казкової класики. Днями виставу подивилися майже сто «дітей війни» — представників сумського клубу літніх людей. Театральне свято для них організували сумські укропівці.
«Люди похилого віку сьогодні залишені сам-на-сам зі своїми проблемами. Ані держава, що відбирає у них пільги, ані місцеве самоврядування, яке не поспішає допомогти «дітям війни», не дбають про цих пенсіонерів належним чином. Ми в партії УКРОП, окрім того, що наполягаємо на соціальній справедливості для людей, що все життя пропрацювали, намагаємось урізноманітнити їхній досуг», — говорить заступник Сумської обласної організації «Українського об’єднання патріотів» Олег Шестак.
Укропівець нагадує: торік перед зимовими святами для сумського клубу літніх людей було влаштовано шахматний турнір; після лютневого відвідання театру партійці запланували у березні влаштувати екскурсію обласним центром, концертні заходи. Що ж до буденних справ, — триває збір підписів під зверненням до сумського міського голови стосовно запровадження у міському громадському транспорті безоплатного проїзду для «дітей війни».
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top