Лілія Неофітная: справедливість десь поруч

17 жовтня простори Фейсбуку буквально сколихнуло повідомлення Лілії Неофітной. Колишній головний лікар «Обласний спеціалізованої психіатричної лікарні № 2» зверталася за допомогою до Парубія А.В., а разом з ним і до всієї небайдужої громадськості.

Нагадаємо, Лілія Неофітная була знята з посади 24 лютого 2017 року на пленарному засіданні 11-ї сесії Сумської обласної ради 7-го скликання. Медичний заклад вона очолювала з вересня 2009 року. А з 2017 намагається марно поновитися на посаді, оббиваючи пороги судових інстанцій.
Офіційною причиною звільнення стали системні порушення посадових обов’язків. А саме — недотримання норм температурного режиму. Проте ніяких зауважень, а вже тим більше доган за весь час роботи в лікарні у Лілії Неофітной не було. Що стосується падіння температурного режиму в лікарні, то воно було пов’язане з прихованим проривом труб централізованого опалення. Виявити це порушення під щільним шаром снігу було досить проблематично. До речі, похолодання в палаті тривало всього 3 дні, з 7-го по 9-е січня, а не весь опалювальний сезон, як запевняють недоброзичливці.
Наостанок хочеться зазначити, що головному лікарю доводилося керувати психлікарнею в воістину спартанських умовах. На 1 хворого держава виділяла 1,13 гривень на харчування і стільки ж на медикаменти. Сьогодні Лілія Неофітная намагається відновити справедливість. І навіть написала звернення до Андрія Парубія на 16 сторінок. Але поки судові структури всіляко відтягують рішення …

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top