Лікарні не для інвалідів

На Сумщині частина лікарень не доступна для інвалідів, про це свідчить звіт управління охорони здоров’я Сумської ОДА.

Із 27 лікарень місце для паркування є лише в обласному госпіталі. Пандуси відповідають нормам лише в чотирьох лікувальних закладах, це в обласній лікарні, в обласному кардіологічному диспансері,обласному психоневрологічному диспансері та в обласному консультативно-діагностичному центрі. В інших лікарнях пандуси лише частково можуть забезпечити потреби інвалідів. В чотирьох закладах медицини є проблеми із шириною коридору. Про спеціальну сан кімнату взагалі і мова не йдеться, в жодній лікарні області немає туалету який би був зроблений виходячи із потреб інвалідів. Лише в 5 лікарнях туалет частково відповідає нормам.

Дивлячись на вище зазначене, навряд чи можна очікувати швидкої реалізації проекту по створенню безперешкодного середовища , оскільки навіть в соціально важливих місцях немає відповідних умов для людей з обмеженими можливостями.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top