Вы здесь
Главная > Общество > Здоровье > Лікарні не для інвалідів

Лікарні не для інвалідів

На Сумщині частина лікарень не доступна для інвалідів, про це свідчить звіт управління охорони здоров’я Сумської ОДА.

Із 27 лікарень місце для паркування є лише в обласному госпіталі. Пандуси відповідають нормам лише в чотирьох лікувальних закладах, це в обласній лікарні, в обласному кардіологічному диспансері,обласному психоневрологічному диспансері та в обласному консультативно-діагностичному центрі. В інших лікарнях пандуси лише частково можуть забезпечити потреби інвалідів. В чотирьох закладах медицини є проблеми із шириною коридору. Про спеціальну сан кімнату взагалі і мова не йдеться, в жодній лікарні області немає туалету який би був зроблений виходячи із потреб інвалідів. Лише в 5 лікарнях туалет частково відповідає нормам.

Дивлячись на вище зазначене, навряд чи можна очікувати швидкої реалізації проекту по створенню безперешкодного середовища , оскільки навіть в соціально важливих місцях немає відповідних умов для людей з обмеженими можливостями.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy

Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Top