Купили чи не купили: хто саме й навіщо придбав “Клуб юного техніка” у Сумського НВО?

Чи відбулося станом на 14 листопада ц.р. придбання Сумською міськрадою майнового комплексу “Клубу юного техніка”, і, якщо так, то ким саме і навіщо це зроблено? Такі питання ставить у своєму зверненні до міської влади заступник голови Сумської обласної організації УКРОПу Олег Шестак.

Про це укропівець повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі. “Спробуємо розібратися яким чином, для яких потреб і за якою процедурою міська влада Сум придбала майно у СНПО. Направив сьогодні офіційний запит”, — написав він у Фейсбуці.

Олег Шестак також цікавиться подробицями того, як виконується рішення позачергової сесії міськради щодо придбання “КЮТ”: чи фактично відбулося придбання Сумською міською радою або її будь-яким структурним підрозділом, господарюючим суб’єктом, який підзвітний СМР, нерухомого об’єкту, який належить ПАТ “Сумське НВО”, і розташований за адресою м. Суми, вул. Холодногорська 35/1 (вказати КВЕД розрахункового рахунку, з якого були виділені кошти на придбання)? Чи було здійснено закупівлю через портал державних закупівель “Прозорро”? Чим взагалі обумовлена необхідність придбання цього об’єкта нерухомості?

Нагадаємо, Сумська міськрада 26 жовтня 2018 р. на позачерговій сесії проголосувала за придбання “Клуб юних техніків” у “Сумського НВО”. Ціна питання — близько 15 млн грн. Як було заявлено, рішення приймалося для того, щоб у майже збанкрутілого приватного заводу з’явилися кошти на погашення боргу за газ перед приватними компаніями.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top