Куди поділись гроші? У Глухові шукають 400 тисяч бюджетних коштів

Депутат Сумської облради з фракції УКРОП Марія Коняєва вимагає від глухівської мерії пояснення, куди поділись майже 400 тисяч гривень, які начебто витратили на ремонт тротуару по вулиці Спаській районного центру.

Торік депутати Глухівської міськради, перенаправили близько 600 тисяч гривень з декількох об’єктів капітального ремонту на один — тротуар по вул. Спаській. Згодом з державного бюджету надійшла додатково на цей об’єкт субвенція — майже 700 тисяч гривень”, — розповідає укропівка.

Але згодом до Марії Коняєвої надійшла інформація, що насправді на ремонтні роботи витратили значно меншу суму. Це підтвердила відповідь мера Терещенка на її депутатський запит.

«Яке ж було моє здивування, коли на свій публічний запит я отримала інформацію, що загалом на ремонт тротуару Спаської вулиці було витрачено на 400 тисяч гривень менше, ніж виділялося депутатами та урядовцями. Де решта?», — зауважує Марія Коняєва

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top