Кубок міста з міні-футболу розіграли в Охтирці, названо команду-переможця

Цими вихідними в Охтирці завершилися міські змагання з міні-футболу, у яких взяли участь 15 команд. За кубковою системою було визначено переможця; відзнаки отримали також півфіналісти турніру. В його організації взяли активну участь охтирські укропівці.

 

Як повідомив голова місцевого відділення спортивного товариства «Колос», депутат Охтирської міськради від УКРОПу Артем Петров, футбольні поєдинки були напруженими, перемогли — достойні.

«Фінальна гра відбулася просто неба на майданчику зі штучним покриттям. Не зважаючи на складні погодні умови, жага до перемоги перемогла», – говорить укропівець.

Кубок міста з мініфутболу виборола команда «ОНПР» («Охтирський нафтопромисловий регіон»). Друге місце посіла «Барвіха», третє «Ветеран», четверте «Тайфун».

За словами прихильника охтирського футболу, голови районної організації УКРОПу Сергія Гавриленка, спортивні традиції хоч і тримаються на плечах ентузіастів, однак потребують і  матеріальної підтримки.

«В цю пору року міні-футбольне життя міста завжди кипіло – відбувались традиційні турніри, включно з кубком Рапія, в якому я теж неодноразово брав участь як воротар. Але зараз спортивно-готельний комплекс «Нафтовик» переживає складні часи, – розповідає Сергій Гавриленко. – Мінімальне фінансування не дозволяє витрачатись на капітальні видатки. У великому залі все дужче протікає дах. У зв’язку з цим швидко псується підлога. Якщо не відреагувати в найближчі місяці, можемо втратити цей майданчик, який донедавна приймав команди з кількох обласних центрів, грали на ньому і гравці збірної України».

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top