Кролевецький “Шанхай”: прибудинкові території повністю заасфальтують

Вже другий рік у місті Кролевець асфальтують прибудинкові території. Як і обіцяв Кролевецький міський голова-укропівець Олександр Бобровицький, поступово всі прибудинкові території будуть відремонтовані. Зараз роботи на завершальному етапі, тож восени вже не буде калюж завглибшки з пів метру, адже паралельно йде облаштування системи дренажу для водовідведення.

За словами депутата Кролевецької міськради від УКРОПу Григорія Хомича, асфальтування прибудинкових територій було одним із першочергових завдань, які він поставив собі, йдучи в депутати. “Наполягали на цьому і місцеві мешканці. Тож до бюджету 2018 року було закладено близько двох з половиною мільйонів гривень. Взагалі ж, завдяки злагодженій роботі депутатів та мера-укропівця Олександра Бобровицького, за останні роки нам вдалося суттєво поліпшити благоустрій міста. Сподіваюся, незабаром воно матиме насправді європейське обличчя”, — говорить депутат.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top