Кролевецький мер показав сумському колезі як боротися з недобросовісними перевізниками

Кролевецький мер показав сумському колезі як боротися з недобросовісними перевізниками

У Кролевці за бюджетний кошт придбано мікроавтобус, який перевозитиме пасажирів у режимі маршрутного таксі, а виручка від квитків за проїзд йтиме у бюджет. За словами міського голови Олександра Бобровицького, він прагне розвитку саме комунального транспорту, зважаючи на ризики співпраці з деякими приватними перевізниками.

«У нашому невеличкому місті є чотири маршрути. Раніше їх обслуговували два приватні перевізники, однак з одним із них ми розірвали договірні відносини – недобросовісний підприємець порушував умови договору. Тепер комунальний транспорт конкуруватиме з приватним, а у виграші будуть наші пасажири», — говорить Олександр Бобровицький.

Наразі мікроавтобус «Рута», придбаний коштом бюджету за понад 800 тисяч гривень, діставлений на паркувальний майданчик КП «Ремдільниця». Триває процес підготовки необхідних документів та оформлення ліцензії. Як очікується, новенька маршрутка на 22 сидячих місця з м’якими сидіннями в просторому салоні курсуватиме містом вже за декілька тижнів. У планах – закласти в загальноміський кошик на наступний рік гроші на придбання ще одного мікроавтобусу.

Мер-укропівець налаштований усіляко розвивати комунальний транспорт в райцентрі: «Ми знаємо, що в деяких містах є монополія приватних перевізників, які нав’язують містянам свої умови, вимагають підвищення вартості проїзду, їздять з порушенням правил дорожнього руху переповненими, а влада нічого з цим не може зробити. Це тому, що, як наприклад у Сумах, місцева влада не дбає про розвиток комунального транспорту. Ми ж у Кролевці навпаки – працюємо в інтересах містян, а не монополістів».

 

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top