Кролевець зустрів «Велику українську ходу»

10 вересня у райцентрі Сумської області розгорнули близько 700 метрів національних прапорів з різних куточків України. У рамках акції, що відбулася на площі Свободи, кролевчани збирали подарунки та листівки для поранених бійців.
Активну участь у заході взяли депутати від «Українського об’єднання патріотів» на чолі з мером-укропівцем Олександром Бобровицьким.
«Серце защемило, коли я побачив бойовий прапор  бригади, у якій свого часу служив. Від імені громади і від імені Кролевецького УКРОПу я щиро дякую засновниці «Великої української ходи» Катерині Валевській — волонтерці та військовому журналісту, яка три роки тому започаткувала традицію перенесення з міста до міста прапорів. Кролевецький прапор тепер теж буде в цій патріотичній колекції», — сказав Олександр Бобровицький, виступаючи перед учасниками акції.
Усі бажаючі упродовж дня мали змогу написати листи захисникам Вітчизни, а діти оформити малюнки. Невеличкі дарунки з теплими словами передадуть солдатам та офіцерам, що лікуються у Київському військовому шпиталі.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top