Кролевець — приклад для Шостки, вважають майбутні депутати

Мер-укропівець Кролевця провів майстер-клас з розвитку об’єднаної громади для однопартійців з Шостки. Слушні поради напередодні перших виборів до Шосткинської міської ОТГ Олександр Бобровицький озвучив під час візиту представників “Українського об’єднання патріотів”.

Під час візиту до Кролевця шосткинські укропівці ознайомились з досвідом роботи мера і депутатів місцевої об’єднаної громади від УКРОПу. З перших вуст вони почули — як доводилось восени 2015 року буквально з руїн піднімати комунальне господарство, налагоджувати співпрацю зі зневіреними через корупцію попередньої влади партнерами, займатись благоустроєм міських територій.

“Олександр Михайлович також поділився секретами успіху на виборах. Він двічі ставав на чолі кролевецької громади, і вважає: особисте спілкування з людьми, правдиві обіцянки й виконання передвиборчої програми — головне. Так само, як і наявність міцної команди однодумців”, — поділився враженнями від зустрічі голова ради Шосткинської міської організації “Українського об’єднання патріотів” Володимир Муляр.

Його заступник Олександр Годун додає: “Було дуже приємно на власні очі побачити як працює належним чином вибудувана система міського господарства. Ми відвідали різні об’єкти, поспілкувались з людьми й переконались, що за наявності рішучості працювати на благо громади результат буде неодмінно. Зараз ми готуємось до виборів 23 грудня, і вся наша команда УКРОПу обіцяє шосткинцям брати приклад з кролевецького мера і його колег-укропівців”.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top