Крок відчаю чи піар? Мер Конотопа розповів про свій шлях до Києва

Мер Конотопа Артем СЕМЕНІХІН йде пішки до Президента та парламенту з листом про розпуск міської ради. Нині він на Чернігівщині, потерпає від спеки і в дорозі п’є лише воду.

На Київ міський голова пішов 5-го серпня, у суботу – прямісінько з народного віче, яке відбулося у центрі міста. Нагадаємо, у Конотопі вже п’ять місяців депутати, які звинувачують мера у намаганнях зробити їх «ручними», не збираються на сесію міської ради.

Затяжний конфлікт між градоначальником та депутатським корпусом призвів до блокування життєдіяльності міста та накопичення багатьох проблем у житлово-комунальному господарстві, сфері освіти, медицини, соціального захисту тощо (про жахливу ситуацію у Конотопській ЦРЛ більше тут).

Відтак, Семеніхін не бачить іншого варіанту, як розпуск міськради та позачергові вибори у Конотопі. З відповідним листом, який підписали учасники віче, він вирушив, отримавши ще й благословення від священника Української православної церкви Київського патріархату, до Верховної Ради і Президента.

Чому саме пішки треба йти до Києва?

«Я хочу привернути увагу суспільства до проблем міста. У нас більше  десяти людей померло з березня, не дочекавшись матеріальної допомоги на лікування, немає коштів на зарплати лікарям і працівникам дошкілля, з дня на день зупиниться електротранспорт, не відремонтовані дороги, школи й садочки. 36 важкохворих дітей не мають грошей на підтримку свого життя… А депутати саботують проведення сесії! Піша хода – це остання надія громади Конотопа на якусь справедливість у нашій державі», — сказав Семеніхін media.sumy.ua.

На час ходи мер відмовився від їжі, п’є лише воду. Дорогу до Києва він долає разом із двома друзями, Кирилом БАБЄНЦОВИМ та Віталієм БЛАГОДАРНИМ. Нині «ходоки» на Чернігівщині, між Борзною та Вертіївкою.

«Коли йдеш, то не дуже спекотно, вітер на дорозі хороший гуляє. А ось як на привалі зупиняєшся – приємного мало. Сил вистачає йти, але коли вже після того, як сонце сяде – починають німіти ноги. Але то таке. Трохи сну і можна йти далі.

Зупиняємося де доведеться. Не гребуємо ні свіжоскошеною соломою, ні лісосмугою. Але раз на добу вирішили заходити до придорожнього готелю, аби прийняти душ. Попересихали водойми в Україні, ніде навіть ноги охолодити тому, хто подорожує. Багато людей зупиняється, бо впізнають нас. Майже всі вони з Конотопу. Пропонують воду і їжу. Деякі навіть підвезти нас хочуть. Ми погоджуємося взяти лише воду», — розповів мер.

Яким результатом закінчиться «похід» — поки що невідомо. Між тим, крок Семеніхіна експертна спільнота та й громадськість оцінюють неоднозначно. Одні бачать за цим лише спробу безглуздого з точки зору ефективності піару, інші – щире бажання мера-патріота працювати на розвиток міста.

Фото: фб-сторінка Артема Семеніхіна.

 

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top