Краснопільська ОТГ: як дістатись з навколишніх сіл до центра громади?

Голова фракції партії УКРОП у Сумській облраді Владислав Луговий звернувся до керівництва області стосовно відсутності транспортного сполучення між с. Чернеччина та с.м.т. Краснопілля, що входять до однієї об’єднаної громади.

«До мене звернулись жителі Чернеччини, котрі позбавлені можливості користуватися соціальними та адміністративними послугами, що надаються в центрі громади – у Краснопіллі», – розповідає Владислав Луговий. «Автобус між населеними пунктами не ходить, а долати більше 10 км пішки у разі потреби – це, мабуть, не реалії ХХІ століття? Влада пишається відкриттям у Краснопіллі сучасного ЦНАПу, на що використано півмільйона гривень. Але спочатку слід було налагодити транспортне сполучення між населеними пунктами громади».

За словами укропівця, згідно діючих правил, маршрут «Краснопілля – Чернеччина» є приміським, а отже організатором конкурсу пасажирських перевезень має виступити Краснопільська райдержадміністрація.

«Тому через депутатський запит я звернувся до голови Краснопільської РДА Сергія Хрупи, щоб якнайшвидше було розроблено та затверджено паспорт маршруту зі зручним для людей графіком руху транспорту, і щоб в найкоротші терміни було проведено відповідний конкурс на пасажирські перевезення», – повідомив Владислав Луговий.

«Ми з нетерпінням чекаємо на реакцію на наше звернення як від голови Краснопільської РДА, так і від очільника Сумської ОДА Миколи Клочка», – додав голова Сумської обласної організації «Українського об’єднання патріотів».

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top