Чому «під носом» у всіх крадуть нафту?

чорно золото

На Роменщині СБУ разом з поліцією впіймали 54-річного мешканця району, який разом із спільником незаконно врізалися до нафтопроводу і цупили «чорно золото».

Чоловіків правоохоронці затримали «на гарячому». Коли крадії під’єднали гумовий шланг у магістральний нафтопровід. Їм вдалося завантажити в цистерну близько 10 м. куб. сирої нафти.

Як повідомляють в Службі безпеки України, правоохоронні органи вилучили нафту та затримали одного із зловмисників. Наразі відкрито кримінальне провадження за пошкодження об’єктів магістральних або промислових нафто-, газо-, конденсатопроводів та нафтопродуктопроводів, а також за замах на крадіжку. Затриманому зловмиснику вже повідомлено про підозру. Йому загрожує від трьох до восьми років.

На жаль, це не перший випадок крадіжки нафти. Правоохоронці все частіше повідомляють про незаконні врізки в нафтопроводи. Ще на початку цього року на оперативній нараді силовиків ставилося питання «чорного золота».

Заступник прокурора області Тетяна Мироненко тоді навела дані прокуратури: «Протягом 2012-2015 років розпочато 98 кримінальних проваджень щодо крадіжок з нафтопроводів і їх пошкодження, але жодне з них не було направлене до суду». За її словами факти реєструвалися, а «слідчі дії майже не проводилися».

Місцеві мешканці переконані, що без «опіки» силових структур не було б стільки крадіїв нафти, а головне вони б не залишалися б без покарання.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top