У Сумах шукали маму і збирали кошти дітям

alekseyTselik+380672496733 - alt

Вистава «Моя українська мама», яка відбулась у Сумському театрі юного глядача, стала частиною соціального проекту, спрямованого на допомогу онкохворим дітям.

Автором п’єси «Моя українська мама» є Людмила ГОВІЙНА, вона ж Богдана ОЛЕКСАНДРОВСЬКА, переможець конкурсу «Коронація слова».

alekseyTselik+380672496733

«В основі цього твору – реальні події. Головна героїня вистави, журналістка і волонтер Оксана ДОБРО привозить із Росії хлопчика-інваліда, який не ходить і не говорить. І я хочу, щоб глядач разом зі мною подумав – а що кожен з нас може зробити, аби наша Україна, як той хлопчик, пішла і заговорила?» — говорить Людмила.

alekseyTselik+380672496733

Протягом кількох годин на сцені розгорталось яскраве і зворушливе дійство, в якому доля хлопчика-росіянина перепліталася з історіями маленьких і дорослих українців, виступи вокальних і хореографічних дитячих колективів органічно впліталися у щиру розмову про сенс буття, а миттєвості з життя революційного Майдану додавали театралізованій оповіді динамічності і гостроти.

alekseyTselik+380672496733

Цікаво, що головних діючих осіб у виставі, режисером якої є Світлана ЗАГОНЯЙКО, зіграли юні актори народного театру «Шпаківня» Сумського міського Палацу дітей та юнацтва. Роль маленького Валентина майстерно виконав Денис БРАТУШКА. Ну а його українську мама блискуче зіграла зірка сумської театральної сцени Тетяна НЯНЬКІНА.

Позаяк вистава відбулась у межах соціально-освітнього проекту, цього ж дня волонтери зібрали більше чотирьох тисяч гривень на лікування маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення обласної дитячої клінічної лікарні.

Фото Олексія ЦЕЛІКА

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top