Конотопці вимагають від депутатів якнайскоріше прийняти бюджет райцентру

На сесію Конотопської міськради, що скликається на 14 липня, депутати від УКРОПу вносять проект бюджету на поточний рік та закликають колег по депутатському корпусу нарешті проголосувати головний фінансовий документ міста попри політичні розбіжності та особисті образи всередині міськради.

Напередодні до Конотопського УКРОПу звернулися місцеві трамвайники, які тривалий час не отримують зарплати, оскільки комунальне підприємство «Конотопське трамвайне управління» фінансується з міського бюджету, а він не прийнятий. Крім цього, відсутність офіційного кошторису упродовж семи місяців спричинило кричущі проблеми в усіх галузях міського господарства. За словами депутатів-укропівців, не виділяються кошти на ремонт доріг та соціальні виплати, під загрозою наступний опалювальний сезон, а в депутатських шухлядах — стоси звернень громадян по допомогу на лікування тяжкохворих. Але ходу документам — нема.

«Ситуація в місті склалася серйозна і, на перший погляд, безвихідна. Але тільки на перший погляд. Те, що Конотоп на грані повного колапсу, наслідок амбіцій непримиренної частини депутатського корпусу, їх непоступливості та безвідповідальності перед виборцями, — коментує ситуацію голова Конотопської міської організації «Українського об’єднання патріотів» Світлана Романюк.

Наразі конотопські депутати від УКРОПу вирішили внести опрацьований проект бюджету на сесію міськради 14 липня, а їх обласні колеги пропонують місцевим політикам допомогу в пошуку компромісу заради результативного голосування.

За словами заступника голови УКРОПу Сумщини Олега Шестака, обласне керівництво партії може виступити в переговорах між зацікавленими сторонами та представниками місцевої політичної еліти яка в силу особистісного конфлікту вже не може знаходитись за столом переговорів: «Тому ми готові зустрітися з кожним керівником фракцій, міським головою, обговорити ті питання, які є гострими кутами для того, щоб міський бюджет був прийнятий і місто жило спокійно, люди займалися своїми справами, а політики своїми»

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top