Конотопському дитсадку “Теремок” — 35 років!

Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 3 “Теремок” Конотопської міської ради було засновано 1983 року. Нині — це один з кращих садочків міста. Днями відбулися урочистості, присвячені 35-річчю дошкільного закладу.

На святковий ранок серед інших гостей було запрошено депутата Конотопської міськради від УКРОПу Віталія Гланца. Укропівець подякував завідувачці ДНЗ Вікторії Литвиновській та очолюваному нею колективу за плідну роботу, виховання підростаючого покоління в дусі патріотизму.

“Дякуючи Вікторії Юріївні та всім, хто разом з нею виховує дітей, ми дивимось в майбутнє нашого міста з оптимізмом. Нехай діти зростають здоровими та щасливими на радість батьків та вихователів”, — побажав депутат, який за час свого представництва в Конотопській міській раді постійно опікується дошкільнятами, виділяючи матеріальну допомогу дитячому садку.

Зараз у ньому налічується 14 груп, у яких виховується понад 300 дітей.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top