Конкурс проектів у Сумах: гроші отримали не всі

Конкурс проектів у Сумах

З 25 заявок, поданих на конкурс молодіжних проектів у Сумах, бюджетне фінансування отримали 20.

Як повідомила начальник відділу у справах молоді і спорту Сумської міськради Віра МОТРЕЧКО, учасниками конкурсу стали 15 громадських організацій, які всього подали 25 проектів.

Три заявки, які передбачали проведення чемпіонату з гри «Що? Де? Коли?» серед шкільних команд, військово-патріотичної гри «Ревин Яр — 2016» та «Орієнт-шоу» від Клубу спортивного орієнтування «СКІФ» відхилили ще на першому етапі відбору.

Річ у тому, що у попередні роки ці проекти вже визнавались переможцями й фінансувались за рахунок міського бюджету, відтак, вони не мали права знову брати участь у конкурсі.

На другому етапі було відібрано 20 проектів, які будуть реалізовані протягом цього року частково за бюджетний кошт. Не пощастило організаторам чемпіонату з автозвуку та автотюнингу, цей проект набрав найменше балів. До речі, загальний бюджет конкурсу – 500 тисяч гривень. Проекти-переможці отримають від 10 до 49 тисяч гривень.

Серед переможців — проект «Діти-героїв», який передбачає організацію дозвілля для дітей учасників АТО; «Lifehack – курс для робітничої молоді», на якому молодим робітникам проведуть «лікбез» з юридичних та інших питань; «Волонтер-2016» (цей проект, що передбачає доставку гуманітарної допомоги безпосередньо на Схід, отримав, до речі, найбільшу фінансову підтримку).

У цілому, як зазначив член конкурсної комісії та громадський діяч Олександр КАЛМИКОВ, рівень конкуренції був досить слабкий. «Сподіваюсь, з часом наше місто зможе перейняти практику цивілізованих країн, де майже всю соціальну роботу виконують саме інститути громадянського суспільства», – сказав Олександр.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top