Книжковий фонд обласної бібліотеки поповнився фоліантами з приватних колекцій

Кількасот книжок, зібраних сумськими укропівцями, передано до фондів Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки. Ініціативу зі збору літератури підтримали партійці обласного та міського осередку УКРОПу.

За словами голови фракції «Українського об’єднання патріотів» в Сумській обласній раді Владислава Лугового, ідея поділитися з читачами найбільшої бібліотеки Сумщини виникла не на порожньому місці. «Сьогодні надто популярні різноманітні гаджети, але жодна електронна книжка не замінить радості спілкування зі справжньою книгою. Я був приємно здивований, коли дізнався, що обласна бібліотека потребує книжок — і ми з однопартійцями вирішили поділитись з її читачами частиною власних колекцій», — розповідає Владислав Луговий.

Очільник Сумської міської парторганізації УКРОПу Володимир Штейнінгер додає: «Крім того, що друковане слово нікуди не зникло в час новітніх технологій, нікуди не поділися й читачі, а серед партійців є чимало тих, хто готовий подарувати книги бібліотеці».

У свою чергу, заступник директора Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки Наталія Дмитракова подякувала укропівцям за подарунок. Вона говорить, що окрім постійних читачів бібліотеки, книжки будуть доступні й іншим категоріям читачів. «Зазвичай ми розподіляємо подарунковий книжковий фонд не лише між відділами бібліотеки, а й серед інших закладів, наприклад, лікарень, установ пенітенціарної системи тощо. Таким чином примножуємо коло тих, хто залюбки спілкується з книгою».

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top