Клуб «дітей війни» відвідав екзотичний куточок сумського передмістя

15 червня, у Всесвітній День захисту людей похилого віку десятки сумських «дітей війни» колективно відвідали страусину ферму у Верхній Сироватці. Побачити на власні очі екзотичних птахів, які залюбки приймають пригощення прямо з рук людей, літні люди змогли завдяки шефству укропівців над Клубом «дітей війни».

За словами голови Сумської обласної організації УКРОПу Владислава Лугового, організована екскурсія для пенсіонерів — це засіб урізноманітніти їхнє дозвілля.

«Ми не вперше робимо для Клубу «дітей війни» розважальні заходи. Наприклад, ми ходили разом з ними у театр, спільно відзначали День перемоги, а тепер вирішили показати їм живу екзотику. Люди похилого віку сьогодні потребують захисту як ніколи, захисту від грабіжницьких тарифів, свавілля чиновників тощо. Але не менш важливо приділяти цим людям елементарну увагу, що ми й робимо й далі будемо робити», — говорить Владислав Луговий.

Після оглядин тварин та птахів на фермі літні люди мали змогу в неформальній обстановці поспілкуватись між собою та з друзями-укропівцями, яки пригостили «дітей війни» смачним пловом.​

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top