Китайська футбольна мрія у Сумах наказала довго жити?

Китайська футбольна мрія у Сумах наказала довго жити?

Інвестори з Китаю відмовилися фінансувати ПФК «Суми» і доля футбольного клубу тепер під питанням.

Про це повідомив сайт Matchday, додавши, що наразі команда Валерія ЛЮТОГО веде підготовку у рідному місті і не може, через фінансові причини, вилетіти на тренування до Туреччини.

Нагадаємо, при прихід китайських інвесторів до ПФК «Суми» було оголошено 25 січня цього року. Голова Сумської облдержадміністрації Микола КЛОЧКО заявив, що відтепер сумська футбольна команда отримає «друге дихання».

З великою помпою, у присутності телекамер було підписано спільну Угоду про співпрацю. Передаючи клуб частково в управління «китайським друзям», як заявив гендиректор Сумського НВО, у власності якого й перебуває ПФК «Суми», Олексій ЦИМБАЛ, СНВО й далі зобов’язувався вирішувати питання проживання, харчування, тренувань команди.

Примітно, що імена китайських інвесторів весь цей час залишались невідомими. Все це багатьом нагадало історію 2013-го року, коли до сумського футбольного центру «Барса» виявили цікавість іспанці, начебто представники ФК «Барселона». Проте жодної інформації на офіційному сайті славетного футбольного клубу про гостей так знайти і не вдалося…

Тим часом начальник управління молоді і спорту Сумської ОДА Дмитро ЛАНТУШЕНКО заявляє, що за деякий час проблеми, у тому числі із виплатою заробітних плат, будуть вирішені. Що ж, продовжуємо слікувати за подіями.

Фото: sm.gov.ua

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top