Перша леді Сумщини запрошує на каву

Кава з волонтером

У Сумах стартував незвичайний благодійний аукціон. «Кава з волонтером» — таку назву має новий проект Громадського фонду «Суми». Його суть проста – за можливість випити кави та поспілкуватись з волонтером потрібно внести кошти. Вони будуть спрямовані на придбання аптечок для військових, які захищають Україну в АТО.

Позаяк йдеться про аукціон, стартова ціна складає п’ятдесят гривень. Далі потенційні учасники кавування підвищують ставки. Торги тривають у соціальній мережі facebook протягом чотирьох днів. Хто запропонував найвищу суму, той і стає переможцем.

Першим лотом стала можливість випити кави із Сніжаною КЛОЧКО – дружиною голови Сумської облдержадміністрації Миколи Клочка, фахівчинею Психологічної кризової служби і волонтеркою. Сніжана надає постійну психологічну підтримку бійцям, які повернулися до мирного життя, а також допомагає у придбанні ліків для військових.

Кандидатура Сніжани Клочко викликала неоднозначну реакцію у соцмережах. Хтось вважає це піаром, інші, навпаки, добрим прикладом для багатьох публічних людей долучатися до волонтерської діяльності. Торги за перший лот ще тривають і продовжують рости – можливість зустрітися за чашкою кави з першою леді області зацікавила багатьох.

Сама Сніжана якось у розмові із журналісткою media.sumy.ua розповідала, у чому вбачає секрет щастя і сенс життя.

«Щастя у тому, щоб бути джерелом добра і любові, — сказала вона. — Сьогодні такий важкий час, коли страждають люди, гинуть наші хлопці, серце не може не боліти. Але, разом з тим, ми не занурюємось у скорботу, а діємо на благо своєї країни, своїх земляків. Хтось плете маскувальні сітки, хтось формує гуманітарні вантажі чи готує продуктові набори…

Доброчинність може стати способом життя. Переселенці, бійці, їхні родини, діти-сироти – так багато людей, яким ми можемо віддати часточку себе. Коли служиш іншим, стреси і депресії відступають.Знаєте, як сказано у Біблії: «Блаженніше давати, аніж брати»…

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top